• Mapa webu
  • Odeslat stránku emailem
  • Odeslat odkaz na stránku emailem
  • Tisknout stránku
  • Úvodní stránka
  • Zpět
 

Rychlý kontakt

  Telefon: +420 733 123 790

  E-mail: info@forfuture.cz

Opravdové tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

Nové tepelné čerpadlo Panasonic novinka 2013 s technologií ENERGY CHARGE SYSTEM pro ukládání přebytečného tepla ve venkovní jednotce topí s vysokým topným faktorem až do -25°C. Zařízení je předurčeno zejména pro nízkoenergetické domy s teplovzdušným vytápěním, rekreační chaty, chalupy ...

Tepelné čerpadlo Panasonic vzduch - vzduch - in    Tepelné čerpadlo Panasonic vzduch - vzduch - IR

Tepelné čerpadlo Panasonic vzduch - vzduch - outJedná se o "opravdové" tepelné čerpadlo vzduch - vzduch ne o klimatizační jednotku s funkcí tepelného čerpadla !  Vnitřní nástěnná jednotka je podobná jako pokojová nástěnná klimatizace. Je zcela nového designu. Je vybavena nejmodernějšími technologiemi Panasonic pro zajištění komfortu a pohodlí. Venkovní jednotka je vybavená novou a jedinečnou technologii akumulace tepla HEATCHARGE, která ukládá přebytečné teplo od kompresoru, které je u běžné jednotky zmařeno. Díky tomu je tepelné čerpadlo schopné začít topit rychleji po zapnutí, než běžné tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Hodnota SCOP 5,4 (topný faktor tepelného čerpadla) řadí toto tepelné čerpadlo do třídy účinnosti A+++. Panasonic tak splňuje přísné požadavky kladené na tepelná čerpadla v EU pro rok 2013.

Tepelné čerpadlo topí až do venkovní teploty -25°C Odtávání (defrost) je ve srovnání s běžným tepelným čerpadlem vzduch-vzduch výrazně rychlejší a nedochází při něm k ochlazování vzduchu v místnosti.

Spolupracuje s regulací pro tepelná čerpadla IntesisHome - ovládání přes internet a mobilní telefon.

 

Tepelné čerpadlo vzduch / vzduch Panasonic Etherea nabízíme v provedení:s chladivem R410
KIT-VE9-NKE     3,2 kW  (topení)
KIT-VE12-NKE   4,2 kW  (topení)

a v provedení:s chladivem R32
KIT-VZ9-SKE     3,6 kW  (topení)
KIT-VZ12-SKE   4,2 kW  (topení)

 

Další informace najdete zde >>>
 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře nebo nám pošlete email na adresu info@forfuture.cz a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte tři plus dvě = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
 

Copyright (C) 2012 Tepelná čerpadla Aquarea. Všechna práva vyhrazena.