• Mapa webu
  • Odeslat stránku emailem
  • Odeslat odkaz na stránku emailem
  • Tisknout stránku
  • Úvodní stránka
  • Zpět
 

Rychlý kontakt

  Telefon: +420 733 123 790

  E-mail: info@forfuture.cz

Nové tepelné čerpadlo Panasonic AQUREA 2016 generace H

Seznamte se s novým tepelným čerpadlem generace H od Panasonic. Má úplně nový hydrobox s podsvíceným dotykovým ovladačem v češtině. Umí ovládat dvě teplotní zóny a bazén. Má externí vstup pro přímé řízení výkonu předurčený pro připojení k fotovoltaické elektrárně. Umí spoustu dalších vychytávek, žádnou další regulaci topného systému už nebudete potřebovat

Panasonic AQUAREA 2016, generace H

firma Panasonic uvádí na trh novou řadu tepelných čerpadel Aquarea H Generace v děleném provedení Bi-Bloc.  Hydrobox tepelného čerpadla má vylepšený design usnadňující instalaci a nový, uživatelsky příjemný dotykový panel. Nová Aquarea má vynikající energetickou účinnost ve třídě A ++.  Je ideálním řešením pro domácnosti, které chtějí ještě více zefektivnit svoje výdaje za energie.

Klíčové vlastnosti
• Třída energetické účinnosti A ++
• Odnímatelný dotykový panel
• Elegantní, moderní design hydroboxu s podsvíceným ovladačem
• Snadná instalace, údržba a servis
• Široká škála možností zapojení a ovládání

Inteligentní ovládání a snadná instalace
Nejvýraznějším znakem nové řady  Generace H je snadno použitelný ovládací panel, který je vybaven 3,5palcovým dotykovým LCD panelem s vysokým rozlišením. Uživatelům je tak usnadněno ovládání systému i nastavení různých funkcí.  Ovladač  umožňuje uživatelům sledovat energetický vstup a výstup v průběhu dnů, týdnů a měsíců, a získají tak komplexní přehled o využívání energie a vzniklé úspoře.

Panel, který obsahuje snímač teploty, může být z vnitřní jednotky vyjmut a instalován na jiném místě v domě. Pak poslouží jako dálkové ovládání systému a současně jako termostat. Plochý, inovativní vzhled zaručuje, že se stane nenápadnou součástí jakéhokoliv interiéru. Novým ovladačem lze také nastavit topení ve dvou různých zónách. K dispozici je 10 evropských jazyků včetně češtiny. Na místo ovladače v hydroboxu pak přijde plastová záslepka.

Panasonic AQUAREA 2016, generace H


Vnitřní jednotka Generace H prošla výrazným redesignem po stránce atraktivity i uživatelské přívětivosti a je proti svým předchůdcům menší, takže po instalaci zabírá méně místa.

Dlouhodobé úsilí společnosti Panasonic, aby instalace a údržba výrobků byla co nejjednodušší, se odrazila i v Generaci H. Součástí vnitřní jednotky je nově i vodní filtr včetně dvou kulových ventilů, což značně urychluje montáž. Filtr je pro snadný přístup při údržbě umístěn už z výroby uvnitř hydroboxu. Generace H také nově obsahuje přesný senzor průtoku topné vody. Díky této novince zjistí koncový zákazník s naprostou přesností výkon čerpadla, a může tak snáze monitorovat jeho spotřebu a celkovou účinnost.

Pro snadnější montáž bylo upraveno také uspořádání trubek. Potrubí s chladivem je nyní v jedné linii s vodním potrubím, takže montáž je jednodužší.  Řídící  elektronika je umístěna na přední straně a přístupná po odejmutí předního krytu. Potrubí je instalováno odděleně od elektrické části, která může být pro snadnější přístup jednoduše odklopena.

Po zakoupení pomocné řídící desky múže uživatel ovládat solární panely, externí přepínání mezi vytápěním a chlazením a mmůže ovládat celý systém na svorkách 0 - 10 V. Dalším dodatečným příslušenstvím je třícestný ventil, jkterý lze jednoduše nainstalovat přímo do vnutřní jednotky tepelného čerpadla pomocí rychlospojek.  K dispozici bude vzdálené ovládání Aquarea Cloud.

 

pohled na odkrytovaný hydrobox tepelného čerpadla Panasonic AQUAREA 2016

Panasonic AQUAREA 2016, generace H  uživatelské manuály na tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA >>>AQUAREA Split 2016
WH-SDC03H3E5,WH-SDC05H3E5,WH-SDC07H3E5,WH-SDC09H3E5, WH-SDC12H6E5, WH-SDC16H9E5, WH-SDC09H3E9,WH-SDC12H9E8, WH-SDC16H9E8
AQUAREA T-CAP 2016
WH-SXC09H3E5, WH-SXC12H6E5, WH-SXC16H9E5, WH-SXC09H3E9,WH-SXC12H9E8, WH-SXC16H9E8
 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře nebo nám pošlete email na adresu info@forfuture.cz a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte tři plus dvě = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
 

Copyright (C) 2012 Tepelná čerpadla Aquarea. Všechna práva vyhrazena.