• Mapa webu
  • Odeslat stránku emailem
  • Odeslat odkaz na stránku emailem
  • Tisknout stránku
  • Úvodní stránka
  • Zpět
 

Rychlý kontakt

  Telefon: +420 733 123 790

  E-mail: info@forfuture.cz

Obsluha a ovládání tepelného čerpadla

Display Panasonic AquareaNastavení a zaškolení obsluhy zabere pár minut a provádí ho vždy odborná instalační firma, která provedla montáž tepelného čerpadla.

Dobře nastavené tepelné čerpadlo pracuje bezobslužně a nevyžaduje po dobu celé topné sezony Vaši pozornost. Pokud je nezbytný nějaký zásah uživatele, pak je to jen jednoduchá korekce teplot, případně přenastavení provozních režimů pro léto a zimu. Pro technicky náročnější uživatele jsou však k dispozici i pokročilejší funkce. Veškerá nastavení se provádějí dodaným originálním ovladačem Panasonic. Celé nastavení je popsáno v dodaném uživatelském manuálu.

Tepelné čerpadlo má vestavěný časovač, který může spouštět některé funkce a režimy podle přednastaveného časového plánu. Časovačem lze ovládat zapnutí a vypnutí jednotlivých režimů provozu (topení, chlazení, ohřev teplé užitkové vody) a  funkci nočního tichého režimu. Teploty měnit nelze, to umí Aquarea Manager.

IntesisHome pro ovládání tepelného čerpadla by iPhone

 

Tepelné čerpadlo AQUAREA lze ovládat i vzdáleně přes internet nebo mobilní telefon. Regulace IntesisHome Vám na Vašem mobilním telefonu, nebo přes internet ukáže venkovní a vnitřní teplotu, umožní tepelné čerpadlo zapnout a vypnout, přepínat provozní režimy a změnit nastavenou teplotu. U nových tepelných čerpadel ještě navíc zobrazí údaje o spotřebě.

 

Pro ty kterým nestačí pouze vzdálené ovládání je určena zcela nová nadřazená regulace Aquarea Manager. Řídí tepelná čerpadla v kaskádě, přídavné bivalentní zdroje jako např. plynové kotle. Ovládá více topných zón směšovaných i nesměšovaných, má vestavěnou ekvitermní regulaci. Umožní spolupráci tepelného čerpadla s fotovoltaickou elektrárno a to tak, že v době příznivých podmínek může více akumulovat = natápí do zásoby. Samozřejmostí je vestavěný webserver pro vzdálené řízení a dohled.

  AQUAREA MANAGER

 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře nebo nám pošlete email na adresu info@forfuture.cz a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte tři plus dvě = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
 

Copyright (C) 2012 Tepelná čerpadla Aquarea. Všechna práva vyhrazena.