• Mapa webu
  • Odeslat stránku emailem
  • Odeslat odkaz na stránku emailem
  • Tisknout stránku
  • Úvodní stránka
  • Zpět
 

Rychlý kontakt

  Telefon: +420 733 123 790

  E-mail: info@forfuture.cz

Záruka a servis

Tepelné čerpadlo AQUAREA servisPoskytujeme záruční servis na námi dodaná a nainstalovaná tepelná čerpadla. Pozáruční servis poskytujeme na všechna tepelná čerpadla Panasonic a to včetně zajištění náhradních dílů.

Na tepelná čerpadla Panasonic platí standardní záruka 2 roky. Na kompresory tepelných čerpadel je záruka prodloužená o další 3 roky.

Tepelná čerpadla Panasonic AQUAREA se vyznačují kvalitním dílenským zpracováním a nízkou poruchovostí. V případě výskytu závady je zajištěno poměrně rychlé dodání veškerých náhradních dílů a to i pro starší modely. Zde najdete informace jak postupovat v případě že se na Vašem tepelném čerpadle objeví závada.

Panasonic hydrobox            Oběhové čerpadlo Panasonic Willo

Na kompresory Panasonic je poskytovaná výjímečně dlouhá záruka v celkové délce 5 roků. To si může dovolit výrobce který má zajištěnou kvalitní výrobu. Jako autorizovaný servis můžeme potvrdit, že závada kompresoru na tepelném čerpadle je opravdu velmi vzácná. Kompresor je hlavní a zároveň také nejdražší součástí tepelného čerpadla. Panasonic používá invertorem řízené kompresory s dvojitým rotačním pístem (Twin Rotary R2), které jsou pro tepelná čerpadla velmi vhodné díky své vysoké účinnosti v režimu topení. Zejména díky kvalitnímu kompresoru dosahují tepelná čerpadla tak dobrých výsledků.
 

Kompresor Panasonic      kompresor Panasonic R2 Twin Rotary    kompresor Panasonic dvojitý rotační píst

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře nebo nám pošlete email na adresu info@forfuture.cz a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte tři plus dvě = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
 

Copyright (C) 2012 Tepelná čerpadla Aquarea. Všechna práva vyhrazena.