• Mapa webu
  • Odeslat stránku emailem
  • Odeslat odkaz na stránku emailem
  • Tisknout stránku
  • Úvodní stránka
  • Zpět
 

Rychlý kontakt

  Telefon: +420 733 123 790

  E-mail: info@forfuture.cz

Fancoil AQUAREA AIR pro tepelné čerpadlo Panasonic

Sortiment Panasonic AQUAREA je od roku 2013 rozšířen o Fancoil jednotky pro chlazení i topení tepelným čerpadlem. Fancoily mají výměník který je ohříván (ochlazován) vodou z topného okruhu. Velmi tichý vestavěný ventilátor prohání přes výměník vzduch který je vyfukován do místnosti.

Fan coily se hodí všude tam kde není možné mít podlahové vytápění a současně není možné ani umístění dostatečně velkých radiátorů. Pokud v domě není vzduchotechnický rozvod s vodním výměníkem tepla, pak je Fancoil jediná možnost jak pomocí tepelného čerpadla v létě chladit.

Fan-coily Panasonic jsou navrženy tak, aby bylo možno tepelné čerpadlo provozovat s nízkou teplotou vody v topném okruhu pro dosažení nejlepšího topného faktoru. Při teplotě topné vody 35°C jsou fancoily schopné temperovat místnost s minimálním výkonem i bez použití ventilátoru s tím že se využívá hlavně sálavá složka tepla a vzduch je ohříván jen minimálně. Pro dosažení většího výkonu pak běží Fancoil se zapnutým ventilátorem který je velmi tichý a úsporný. Při tomto způsobu provozu se využívá pro vytápění místnosti vzduch ohřátý průchodem přes výměník.Výkon se pak podle potřeby řídí zvýšením nebo snížením otáček ventilátoru

Součástí fancoilu je vestavěný displej s řídícím termostatem.

        

 

Ceny fancoilů Panasonic 

 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře nebo nám pošlete email na adresu info@forfuture.cz a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte tři plus dvě = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
 

Copyright (C) 2012 Tepelná čerpadla Aquarea. Všechna práva vyhrazena.