• Mapa webu
  • Odeslat stránku emailem
  • Odeslat odkaz na stránku emailem
  • Tisknout stránku
  • Úvodní stránka
  • Zpět
 

Rychlý kontakt

  Telefon: +420 733 123 790

  E-mail: info@forfuture.cz

Instalace tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo LiberecInstalace tepelného čerpadla je velmi jednoduchá. Podle rozsahu trvá jeden až dva dny. Po úspěšné instalaci následuje funkční zkouška, nastavení provozních parametrů a zaškolení obsluhy.

Pokud je tepelné čerpadlo v neděleném provedení (MONOBLOC), probíhá hlavní část instalace pouze venku. Obvykle na předem připravený betonový nebo ocelový podstavec. K tepelnému čerpadlu se z rozvaděče přivede jednofázový nebo třífázový napájecí kabel. Dále se přivede potrubí topného okruhu. Uvnitř objektu je nainstalován malý ovládací panel, propjený s tepelným čerpadlem tenkým kabelem.

Tepelné čerpadlo LiberecInstalace děleného tepelného čerpadla (BI BLOC, split) probíhá hlavně v technologické místnosti - kotelně. Zde se nainstaluje vnitřní jednotka (HYDROBOX) ke které se přivede napájení a potrubí topného okruhu. Venkovní jednotka se instaluje vně objektu na předem připravený podstavec nebo konzoli na zeď. Vnitřní a venkovní jednotka jsou vzájemně propojeny svazkem potrubí a kabelů o průměru cca 8 cm.

V případě požadavku na ohřev teplé užitkové vody se instaluje ještě uvnitř budovy nádrž pro TUV. Je propojena s topným okruhem a předává teplo teplé užitkové vodě prostřednictvím zabudovaného výměníku. Do tepelného čerpadla vede z nádrže tenký svazek kabelů.

Tepelné čerpadlo LiberecV některých aplikacích je vhodné nainstalovat i akumulační nádobu. Obvykle se umisťuje v technologické místnosti vedle nádrže pro TUV

 

Podívejte se na naše referenční instalace.

 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře nebo nám pošlete email na adresu info@forfuture.cz a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte tři plus dvě = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
 

Copyright (C) 2012 Tepelná čerpadla Aquarea. Všechna práva vyhrazena.